Privātuma politika

‍1. Personas datu apstrādes noteikumi reglamentē galvenos principus un kārtību, uz kuriem balstoties, tiek apstrādāti avemar.lv tīmekļa vietnes (SIA MARVELS LTD), (turpmāk – MARVELS) apmeklētāju personas dati.

2. Personas privātuma aizsardzībai tiek veltīta liela uzmanība, tāpēc ir svarīgi, lai MARVELS tīmekļa vietnes apmeklētāji zinātu, kad un kādi dati tiek vākti, uzkrāti, uzglabāti, kā tie tiek izmantoti.

3. Personas dati, kurus mēs uzkrājam, ir tikai tie, kurus jūs pēc savas gribas norādāt MARVELS tīmekļa vietnē, piekrītot, ka personas dati tiek apstrādāti, balstoties uz šiem noteikumiem.

Personas dati

4. Personas dati ir personas vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un elektroniskā pasta adrese.

5. Personas dati tiek izmantoti personas identifikācijas nolūkos, ievērojot LR Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma un citu normatīvo aktu noteiktās prasības. Pakalpojumu Izpildītājs nodrošina, ka Pasūtītāja personas dati tiek izmantoti tikai saistībā ar pakalpojuma iegādi un tiešā mārketinga nolūkā.

Personas datu glabāšana un apstrāde

6. MARVELS tīmekļa vietnes apmeklētāju dati tiek glabāti "Webflow" serverī (vietņuveidotājs www.webflow.com), kas ar tehniskiem un organizatoriskiem līdzekļiem ir aizsargāts pret datu pazaudēšanu, iznīcināšanu, piekļuvi, nomaiņu vai izplatīšanu. Tomēr, neskatoties uz regulāri veikto kontroli, absolūta aizsardzība no visiem iespējamiem draudiem nav iespējama.

7. MARVELS tīmekļa vietnes izmantošanas laikā savāktie dati, piemēram, IP adrese, datums, laiks un aplūkotās lapas, tiek uzkrāti statistikas nolūkos. Šāda statistikas datu vākšana neļaus tieši vai netieši noteikt jūsu personas identitāti. IP adrese apmeklētāju identifikācijas nolūkā netiek izmantota.

8. Personas tālruņa numurs un elektroniskā pasta adrese tiek izmantots, lai apstrādātu jūsu pakalpojuma pasūtījumus, izrakstītu finanšu dokumentus (piem., līgumus, faktūrrēķinus), risinātu problēmas, kas saistītas ar pakalpojuma izsniegšanu, informētu apmeklētāju par interesantiem MARVELS piedāvājumiem, pildītu citas saistības. Šāda datu iegūšana, apstrāde un izmantošana tiek veikta, pamatojoties uz MARVELS pakalpojuma pirkšanas noteikumiem.

Personas datu nodošana trešajām personām

9. Uzkrātie personas dati netiek nodoti trešajām personām un tiek izmantoti tikai šajos noteikumos paredzētiem mērķiem.

Sīkfailu (Cookies) un interneta monitoringa izmantošana

10. Mārketinga un optimizācijas nolūkos tiek izmantota tīmekļa vietnes "Google Analytics" sniegtā iespēja precīzāk novērtēt apmeklētāja darbības tīmekļa vietnē. Šī tīmekļa vietne izmanto "Google Analytics" vietnes analīzes pakalpojumu, ko sniedz Google Inc. (Google). Google izmanto sīkfailus – teksta failus, kas tiek glabāti Jūsu datorā un ļauj veikt tīmekļa vietnes izmantošanas analīzi. Sīkfailu savāktā informācija par darbībām tīmekļa vietnē (ieskaitot Jūsu IP adresi) tiks nosūtīta un glabāta Google serveros Amerikas Savienotajās Valstīs. Šo informāciju Google izmantos, lai novērtētu darbības tīmekļa vietnē, operatoriem paredzētu atskaišu par tīmekļa vietnes aktivitāti sagatavošanai un citu ar tīmekļa vietni un interneta izmantošanu saistītu pakalpojumu sniegšanai. Google var nosūtīt šo informāciju trešajām pusēm, ja to prasa likumi vai šīs trešās puses apstrādā informāciju Google uzdevumā. Jebkurā gadījumā Google Jūsu IP adresi nesaistīs ar citiem Google rīcībā esošiem datiem. Sīkfaili patstāvīgi neidentificē konkrētu personu. Dati, kas tiek savākti ar sīkdatņu palīdzību, ir vairāk saistīti ar konkrētas ierīces lietošanu, nekā ar konkrētu interneta lietotāju, tomēr Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, izvēloties atbilstošus iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Tomēr jāņem vērā, ka, to darot, var būt ierobežotas tīmekļa vietnes funkcijas. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savu datu apstrādei, kā to aprakstīts iepriekš un atbilstoši norādītajiem mērķiem.

Nepilngadīgu personu aizsardzība

11. Bērniem un nepilngadīgām personām līdz 18 gadu vecumam nebūtu jāsniedz personas dati, ja tiem nav vecāku vai aizbildņu piekrišanas. Bērnu personas dati netiek pieprasīti, tie netiek vākti un nodoti trešajām personām.

Informācija

12. MARVELS tīmekļa vietnes apmeklētājam ir tiesības saņemt informāciju par viņa norādītajiem datiem un izmantot citas viņam sniegtās tiesības.

Privātuma politikas grozīšana

13. Personas datu apstrādes noteikumi var tikt daļēji vai pilnībā grozīti. Personas datu apstrādes noteikumu papildinājumi vai grozījumi stājas spēkā no to publicēšanas, t. i., no dienas, kad tie tiek ievietoti MARVELS tīmekļa vietnē.

14. Ja Jūs nepiekrītat jaunajai Personas datu apstrādes noteikumu redakcijai, Jums ir tiesības no tās atteikties rakstiski ar nosacījumu, ka Jūs zaudējat tiesības izmantot MARVELS tīmekļa vietnes pakalpojumus.

15. Ja pēc Personas datu apstrādes noteikumu papildināšanas vai grozīšanas Jūs arī turpmāk izmantojat MARVELS tīmekļa vietnes sniegtos pakalpojumus, uzskatāms, ka Jūs piekrītat jaunajai redakcijai.

Sazinieties ar mums

16. Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu Privātuma politiku vai datu apstrādes praksēm, vai ja vēlaties izmantot savas tiesības saskaņā ar GDPR, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@avemar.lv.

Šī Privātuma politika tika pēdējo reizi atjaunināta [05.06.24].

Mūsu kontakti

Sazinieties ar mums

Darba dienās: 09.00-17.00
Brīvdienās: pēc vienošanās

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Paldies

Paldies! Mēs drīz ar jums sazināsimies.
Ak! Iesniedzot veidlapu, kaut kas notika nepareizi.
Noklikšķinot uz "Pieņemt visus sīkfailus", jūs piekrītat, ka jūsu ierīcē tiek saglabāti sīkfaili, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mums īstenot mārketinga pasākumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu Privātuma politiku.
Klientu apkalpošanas nodaļa
Parasti atbild dažu stundu laikā
Klientu apkalpošanas nodaļa
Sveiki
Kā es varu jums palīdzēt?
Sākt Whatsapp čatu