Lietošanas noteikumi

Lietojot vietni avemar.lv, jūs piekrītat ievērot šos Lietošanas noteikumus un saprotat, ka tie tiek piemēroti jūsu lietošanai un piekļuvei šai vietnei, kā arī visiem tās saturam un pakalpojumiem. Šie noteikumi ietver jūsu pienākumus un atbildību attiecībā uz jūsu lietošanu un uzvedību šajā vietnē.

Lietotāja uzvedība:

Jūs piekrītat izmantot vietni avemar.lv tikai likumīgos nolūkos un ievērot visus attiecīgos tiesību aktus un regulējumus.

Lietotāja pienākumi:

Jūs piekrītat sniegt precīzu, aktuālu un pilnīgu informāciju, kas nepieciešama mūsu konta pakalpojumu sniegšanai un lietošanai šajā vietnē.

Satura un intelektuālā īpašuma tiesības:

Visi autortiesību un intelektuālā īpašuma tiesību uz šo vietni un tās saturu pieder avemar.lv vai tās trešajām personām. Jūs piekrītat neizmantot, nekopēt, neizplatīt vai neizmainīt šīs vietnes saturu bez iepriekšējas rakstiskas atļaujas.

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas:

Mēs varam izmantot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pieredzi šajā vietnē un analizētu jūsu lietošanas veidu. Jūs piekrītat izmantot šīs tehnoloģijas un piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai.

Atbildības ierobežojums:

Jūs saprotat un piekrītat, ka avemar.lv neuzņemas nekādu atbildību par jebkādu tiešu vai netiešu zaudējumu vai kaitējumu, kas rodas jūsu lietošanas rezultātā šajā vietnē vai tās saturā.

GDPR prasības:

Mēs ievērojam GDPR prasības attiecībā uz jūsu personisko datu apstrādi un aizsardzību. Jūs piekrītat un saprotat mūsu Privātuma politiku un piekrītat savu personisko datu apstrādei, saskaņā ar to.

Grozījumi un atjauninājumi:

Mēs paturam tiesības periodiski atjaunināt un mainīt šos Lietošanas noteikumus, un jums tie jāpārskata regulāri. Jūsu turpmāka lietošana šajā vietnē pēc šādiem izmaiņām būs uzskatāma par jūsu piekrišanu un pieņemšanu šiem noteikumiem.

Kontaktinformācija:

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par šiem Lietošanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@avemar.lv.

Šie Lietošanas noteikumi tika pēdējo reizi atjaunoti [05.06.24].

Mūsu kontakti

Sazinieties ar mums

Darba dienās: 09.00-17.00
Brīvdienās: pēc vienošanās

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Paldies

Paldies! Mēs drīz ar jums sazināsimies.
Ak! Iesniedzot veidlapu, kaut kas notika nepareizi.
Noklikšķinot uz "Pieņemt visus sīkfailus", jūs piekrītat, ka jūsu ierīcē tiek saglabāti sīkfaili, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mums īstenot mārketinga pasākumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu Privātuma politiku.
Klientu apkalpošanas nodaļa
Parasti atbild dažu stundu laikā
Klientu apkalpošanas nodaļa
Sveiki
Kā es varu jums palīdzēt?
Sākt Whatsapp čatu